Trinion BPMN (1.0.1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Description
it: Descrizione

en: On
it: Acceso

en: Reset
it: Ripristina

en: Number
it: Numero

en: Name
it: Nome

en: Default
it: Predefinito

en: Page
it: Pagina

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Desc
it: Disc

en: Sort by
it: Ordina per

en: Hours
it: Ore

en: Completed
it: Completato

en: Apply
it: Applica

en: Offset
it: Scostamento

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -
