Trinion BPMN (1.0.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Reset
kk: Ысыру

en: Number
kk: Саны

en: Name
kk: Аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Page
kk: Бет

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған
