Trinion BPMN (1.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Number
km: លេខ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ
