Trinion BPMN (1.0.1) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Project
kn: ಪರಿಯೋಜನೆ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Off
kn: ಜಡ

en: id
kn: ಐಡಿ

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Completed
kn: ಪೂರ್ಣಗೊಂಡಿದೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Graph
kn: ನಕ್ಷೆ
