Trinion BPMN (1.0.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Description
ku: دەربارە

en: Project
ku: پرۆژە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Name
ku: ناو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە
