Trinion BPMN (1.0.1) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Name
ml: പേര്
