Trinion BPMN (1.0.1) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: On
mr: वर

en: Project
mr: प्रकल्प

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Number
mr: अंक

en: Name
mr: नाव

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: task
mr: काम

en: ID
mr: आय डी

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Hours
mr: तास
