Trinion BPMN (1.0.1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Name
my: အမည်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: - All -
my: - အားလုံး -
