Trinion BPMN (1.0.1) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Description
ne: विवरण

en: On
ne: माथि

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
