Trinion BPMN (1.0.1) - en to oc translation catalogue (19 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: On
oc: Activat

en: Project
oc: Projèctes

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Number
oc: Nombre

en: Name
oc: Nom

en: Default
oc: Per defaut

en: task
oc: prètzfait

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Page
oc: Pagina

en: Off
oc: Desactivat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Sort by
oc: Triar per

en: Token
oc: Geton (token)

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
