Trinion BPMN (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Reset
os: Раздæрау

en: Number
os: Нымæц

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд
