Trinion BPMN (1.0.1) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: On
ro: Pornit

en: Project
ro: Proiect

en: Reset
ro: Resetează

en: Number
ro: Număr

en: Name
ro: Nume

en: Default
ro: Implicit

en: task
ro: sarcină

en: Page
ro: Pagina

en: Off
ro: Oprit

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Token
ro: Simbol

en: Completed
ro: Finalizată

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Task type
ro: Tip de sarcină
