Trinion BPMN (1.0.1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Description
si: විස්තරය

en: Number
si: අංකය

en: Name
si: නම

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
