Trinion BPMN (1.0.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Description
sl: Opis

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Name
sl: Ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Page
sl: Stran

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani
