Trinion BPMN (1.0.1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Page
sq: Faqe

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
