Trinion BPMN (1.0.1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Number
sr: Број

en: Name
sr: Име

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Completed
sr: Завршено
