Trinion BPMN (1.0.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Project
te: ప్రాజెక్టు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Name
te: పేరు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page
te: పేజీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
