Trinion BPMN (1.0.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: On
uk: Увімкнено

en: Project
uk: Проект

en: Reset
uk: Скинути

en: Number
uk: Число

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Default
uk: Базово

en: task
uk: завдання

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Token
uk: Замінник

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Completed
uk: Завершено

en: Apply
uk: Застосувати

en: Graph
uk: Графік

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Project template
uk: Шаблон проєкту

en: Source element
uk: Вихідний елемент
