Trinion BPMN (1.0.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Number
ur: نمبر

en: Name
ur: نام

en: Default
ur: طے شدہ

en: ID
ur: شناخت

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
