Trinion BPMN (1.0.1) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: On
vi: Bật

en: Project
vi: Công trình

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Number
vi: Số

en: Name
vi: Tên

en: Default
vi: Mặc định

en: task
vi: tác vụ

en: ID
vi: Mã

en: Page
vi: Trang

en: Off
vi: Tắt

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Hours
vi: Giờ

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Graph
vi: Đồ thị

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần
