Trinion cart (1.0.0) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Actions
af: Aksies

en: Reset
af: Herstel

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Price
af: Prys

en: Product
af: Produk

en: Apply
af: Pas toe

en: Index
af: Indeks

en: - All -
af: - Alle -
