Trinion cart (1.0.0) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Item
be: Элемент

en: Actions
be: Дзеянні

en: Reset
be: Скінуць

en: Default
be: Прадвызначана

en: remove
be: выдаленне

en: User
be: Карыстальнік

en: Page
be: Старонка

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Index
be: Каталог

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.

en: Recalculate
be: Пераразлічыць
