Trinion cart (1.0.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Actions
bg: Действия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: remove
bg: Премахване

en: Total
bg: Общо

en: User
bg: Потребител

en: Page
bg: Страница

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Qty
bg: Кол

en: Price
bg: Цена

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Address
bg: Адрес

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Apply
bg: Търси

en: Index
bg: Индекс

en: Total price
bg: Обща цена
