Trinion cart (1.0.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Index
bn: সূচীপত্র
