Trinion cart (1.0.0) - en to bs translation catalogue (10 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Actions
bs: Akcije

en: User
bs: Korisnik

en: Page
bs: Strana

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Address
bs: Adresa

en: First name
bs: Ime

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
