Trinion cart (1.0.0) - en to ca translation catalogue (34 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Item
ca: Element

en: Actions
ca: Accions

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Default
ca: Per defecte

en: remove
ca: elimina

en: User
ca: Usuari

en: Page
ca: Pàgina

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Qty
ca: Quantitat

en: Price
ca: Preu

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Address
ca: Adreça

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Sort by
ca: Ordena per

en: change
ca: canvi

en: Cart
ca: Carretó

en: Coupons
ca: Vals

en: Discount
ca: Descompte

en: Product
ca: Producte

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Index
ca: Índex

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Cart block
ca: Bloc del carretó

en: Total price
ca: Preu total

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Go to checkout
ca: Tramiteu la comanda
