Trinion cart (1.0.0) - en to et translation catalogue (37 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Item
et: Kirje

en: Actions
et: Toimingud

en: Reset
et: Tühista

en: Default
et: Vaikimisi

en: remove
et: eemalda

en: Total
et: Kokku

en: #
et: nr

en: User
et: Kasutaja

en: Page
et: Lehekülg

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Qty
et: Kogus

en: Price
et: Hind

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Remove from cart
et: Eemalda ostukorvist

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: SKU
et: Tootekood

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Cart
et: Ostukorv

en: Discount
et: Allahindlus

en: Product
et: Toode

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Index
et: Indeks

en: Offset
et: Nihe

en: Total price
et: Hind kokku

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Clear cart
et: Tühjenda ostukorv

en: Asc
et: Kasvav

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik
