Trinion cart (1.0.0) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Item
fi: Nimike

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Reset
fi: Palauta

en: Default
fi: Oletus

en: remove
fi: poista

en: Total
fi: Yhteensä

en: User
fi: Käyttäjä

en: Page
fi: Sivu

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Qty
fi: Määrä

en: Price
fi: Hinta

en: Add to cart
fi: Lisää ostoskoriin

en: Address
fi: Osoite

en: SKU
fi: Koodi

en: First name
fi: Etunimi

en: Last name
fi: Sukunimi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: change
fi: muuta

en: Cart
fi: Ostoskori

en: Coupons
fi: Kupongit

en: Discount
fi: Alennus

en: Product
fi: Tuote

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Index
fi: Indeksi

en: Cart block
fi: Ostoskorilohko

en: Add more
fi: Lisää lisää

en: Total price
fi: Hinta yhteensä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.

en: Go to checkout
fi: Mene kassalle
