Trinion cart (1.0.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: delete
is: strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: Page
is: Síða

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni
