Trinion cart (1.0.0) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Total
ga: Iomlán

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: Product
ga: Táirge

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
