Trinion cart (1.0.0) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Item
gl: Elemento

en: Actions
gl: Accións

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: remove
gl: borrar

en: User
gl: Usuario/a

en: Page
gl: Páxina

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Qty
gl: Cant.

en: Price
gl: Prezo

en: Add to cart
gl: Engadir ao carro

en: Address
gl: Enderezo

en: SKU
gl: Referencia (SKU)

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: change
gl: cambiar

en: Cart
gl: Cesta da compra

en: Discount
gl: Desconto

en: Product
gl: Produto

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Index
gl: Índice

en: Offset
gl: Desprazamento

en: The description.
gl: A descrición.

en: Cart block
gl: Bloque de cita

en: Total price
gl: Prezo total

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
