Trinion cart (1.0.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Item
gu: નંગ

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
