Trinion cart (1.0.0) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Item
he: פריט

en: Actions
he: פעולות

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: remove
he: הסר

en: Total
he: סך הכל

en: User
he: משתמש

en: Page
he: דף

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Qty
he: כמות

en: Price
he: מחיר

en: Add to cart
he: הוספה לסל הקניות

en: Address
he: כתובת

en: Desc
he: יורד

en: SKU
he: מק"ט

en: First name
he: שם פרטי

en: Last name
he: שם משפחה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Cart
he: סל קניות

en: Coupons
he: קופונים

en: Discount
he: הנחה

en: Product
he: מוצר

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Index
he: אינדקס

en: Offset
he: היסט

en: Cart block
he: תיבת סל קניות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Cart is empty
he: לא נבחרו מוצרים

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Apply coupon
he: אשר קופון

en: Asc
he: סדר עולה

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.

en: Go to checkout
he: לקופה
