Trinion cart (1.0.0) - en to hu translation catalogue (43 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Item
hu: Tétel

en: Actions
hu: Műveletek

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: remove
hu: eltávolítás

en: Total
hu: Mindösszesen

en: User
hu: Felhasználó

en: Page
hu: Oldal

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Qty
hu: Menny.

en: Price
hu: Ár

en: Add to cart
hu: Kosárba

en: Remove from cart
hu: Eltávolítás a kosárból

en: Address
hu: Cím

en: Desc
hu: Csökk

en: SKU
hu: Cikkszám

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Sort by
hu: Rendezés

en: change
hu: változtat

en: Cart
hu: Kosár

en: Coupons
hu: Kuponok

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Product
hu: Termék

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: The description.
hu: A leírás.

en: Cart block
hu: Kosár blokk

en: Add more
hu: Hozzáadás

en: Total price
hu: Végső ár

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Apply coupon
hu: Kupon alkalmazása

en: Asc
hu: Növ

en: @name field is required.
hu: @name mező szükséges.

en: Payment error
hu: Fizetési hiba

en: Go to checkout
hu: Tovább a fizetéshez

en: Remove coupon
hu: Kupon eltávolítása
