Trinion cart (1.0.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
