Trinion cart (1.0.0) - en to ja translation catalogue (39 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Item
ja: 項目

en: Actions
ja: アクション

en: Reset
ja: リセット

en: Default
ja: デフォルト

en: remove
ja: 除去

en: Total
ja: 合計

en: #
ja: No.

en: User
ja: ユーザー

en: Page
ja: ページ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Qty
ja: 数量

en: Price
ja: 価格

en: Add to cart
ja: カートに入れる

en: Address
ja: 住所

en: Desc
ja: 降順

en: First name
ja: 名

en: Last name
ja: 姓

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: change
ja: 変更

en: Cart
ja: カート

en: Coupons
ja: クーポン

en: Discount
ja: 割引

en: Product
ja: 商品

en: Next ›
ja: 次 ›

en: Apply
ja: 適用

en: Index
ja: インデックス

en: Offset
ja: オフセット

en: Cart block
ja: カートブロック

en: Add more
ja: さらに追加

en: Total price
ja: 合計価格

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Apply coupon
ja: クーポン適用

en: Asc
ja: 昇順

en: @name field is required.
ja: @name フィールドは必須項目です。
