Trinion cart (1.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Item
km: ធាតុ

en: Actions
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Page
km: ទំព័រ

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: Index
km: លិបិក្រម
