Trinion cart (1.0.0) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Item
kn: ಅಂಶ

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Index
kn: ಪರಿವಿಡಿ

en: Flat
kn: ಚಪ್ಪಟೆ
