Trinion cart (1.0.0) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Item
ku: دانە

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Page
ku: پەڕە

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Index
ku: نوانە
