Trinion cart (1.0.0) - en to lv translation catalogue (32 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Item
lv: Ieraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: remove
lv: izņemt

en: Total
lv: Kopā

en: User
lv: Lietotājs

en: Page
lv: Lapa

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Qty
lv: Skaits

en: Price
lv: Cena

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: SKU
lv: Kods

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: change
lv: mainīt

en: Cart
lv: Grozs

en: Discount
lv: Atlaide

en: Product
lv: Prece

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Index
lv: Rādītājs

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Cart block
lv: Groza bloks

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
