Trinion cart (1.0.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: remove
mn: устгах

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Page
mn: Хуудас
