Trinion cart (1.0.0) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Default
nl: Standaard

en: remove
nl: verwijderen

en: Total
nl: Totaal

en: User
nl: Gebruiker

en: Page
nl: Pagina

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Qty
nl: Aant

en: Price
nl: Prijs

en: Add to cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Address
nl: Adres

en: Desc
nl: Aflopend

en: SKU
nl: Artikelnummer

en: First name
nl: Voornaam

en: Last name
nl: Achternaam

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: change
nl: wijzigen

en: Cart
nl: Winkelwagen

en: Coupons
nl: Kortingscodes

en: Discount
nl: Korting

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Flat
nl: Plat

en: Cart block
nl: Winkelwagenblok

en: Add more
nl: Meer toevoegen

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Apply coupon
nl: Kortingscode toepassen

en: Asc
nl: Oplopend

en: @name field is required.
nl: @name is een verplicht veld.

en: Recalculate
nl: Opnieuw berekenen

en: Go to checkout
nl: Ga naar de kassa

en: Remove coupon
nl: Kortingscode verwijderen
