Trinion cart (1.0.0) - en to ro translation catalogue (38 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Item
ro: Produs

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: remove
ro: elimină

en: User
ro: Utilizator

en: Page
ro: Pagina

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Qty
ro: Cantitate

en: Price
ro: Preţ

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: SKU
ro: Cod

en: First name
ro: Prenume

en: Last name
ro: Nume

en: Sort by
ro: Sortare după

en: change
ro: schimbă

en: Cart
ro: Coş

en: Coupons
ro: Cupoane

en: Discount
ro: Reducere

en: Product
ro: Produs

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Cart block
ro: Bloc de tip coș de cumpărături

en: Add more
ro: Adaugă mai mult

en: Total price
ro: Preț total

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Apply coupon
ro: Aplicați cuponul

en: Asc
ro: Ascendent

en: @name field is required.
ro: Câmpul @name este obligatoriu.

en: Remove coupon
ro: Eliminați cuponul
