Trinion cart (1.0.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Item
si: අයිතමය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Index
si: පටුන

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
