Trinion cart (1.0.0) - en to sk translation catalogue (40 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Item
sk: Položka

en: Actions
sk: Akcie

en: Default
sk: Predvolené

en: remove
sk: odstrániť

en: Total
sk: Celkom

en: User
sk: Používateľ

en: Page
sk: Strana

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Qty
sk: Množstvo

en: Price
sk: Cena

en: Add to cart
sk: Pridať do košíka

en: Remove from cart
sk: Odstrániť z košíka

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: First name
sk: Meno

en: Last name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: change
sk: zmeniť

en: Cart
sk: Košík

en: Coupons
sk: Kupóny

en: Discount
sk: Zľava

en: Product
sk: Produkt

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Cart block
sk: Blok košíka

en: Total price
sk: Celková cena

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Cart is empty
sk: Košík je prázdny

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Apply coupon
sk: Použiť kupón

en: Asc
sk: Vzostupne

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Go to checkout
sk: Prejsť k pokladni

en: Remove coupon
sk: Odstrániť kupón
