Trinion cart (1.0.0) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Item
sr: Производ

en: Default
sr: Подразумевано

en: Total
sr: Укупно

en: User
sr: Корисник

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Price
sr: Цена

en: Add to cart
sr: Додај у корпу

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Cart
sr: Kopпa

en: Discount
sr: Popust

en: Total price
sr: Укупна цена

en: Apply coupon
sr: Примени купон

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.

en: Remove coupon
sr: Уклони купон
