Trinion cart (1.0.0) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Item
ta: உருப்படி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: User
ta: பயனர்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Promoted to front page
ta: முதல் பக்கத்தில் ஏற்றப்பட்டது

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Index
ta: முகப்பட்டவணை

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
