Trinion cart (1.0.0) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Item
te: అంశం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Total
te: మొత్తం

en: User
te: వాడుకరి

en: Page
te: పేజీ

en: Address
te: చిరునామా

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
