Trinion cart (1.0.0) - en to uk translation catalogue (48 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Item
uk: Елемент

en: Actions
uk: Дії

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: remove
uk: видалити

en: Total
uk: Всього

en: User
uk: Користувач

en: Page
uk: Сторінка

en: Item title
uk: Заголовок елемента

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Qty
uk: К-ть

en: Price
uk: Ціна

en: Add to cart
uk: Додати в кошик

en: Remove from cart
uk: Вилучити з кошика

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: SKU
uk: Артикул

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: change
uk: зміна

en: Cart
uk: Кошик

en: Coupons
uk: Подарункові купони

en: Discount
uk: Знижка

en: Product
uk: Товар

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Apply
uk: Застосувати

en: Index
uk: Індекс

en: Offset
uk: Зміщення

en: Flat
uk: Плоский

en: The description.
uk: Опис

en: Cart block
uk: Блок кошика

en: Add more
uk: Додати ще

en: Total price
uk: Загальна вартість

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Apply coupon
uk: Застосувати купон

en: Asc
uk: Зрост

en: Floor
uk: Підлога

en: @name field is required.
uk: Поле @name є обов'язковим.

en: Recalculate
uk: Переобчислити

en: Go to checkout
uk: Перейти до оформлення

en: Total quantity
uk: Загальна кількість

en: Remove coupon
uk: Видалити купон
