Trinion cart (1.0.2) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
